Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Üyelik

Üyelik gerekli mi?

Bireysel ya da kurumsal alışveriş yapabilmeniz ve düzenlediğimiz kampanyalardan haberdar olabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olarak aynı zamanda sonraki alışverişinizi de daha hızlı ve kolay verebilirsiniz. www.plakkitap.com sitesine üyelik ücretsizdir. Mevcut kanunlar gereği 18 yaşından küçük kişiler sitemizden alışveriş yapamaz.

Nasıl üye olabilirim?

Sitenin üst alanında bulunan Yeni Üyelik bağlantısına tıklayıp, ilgili formu doldurarak üyeliğinizi yaratabilirsiniz. Üye olurken doğru bilgiler vermeniz bizim için önemlidir. Bu bilgiler doğrultusunda siparişleriniz sorunsuz ulaşacaktır. Ayrıca dilerseniz, yine bu bilgilerle sadece size özel kampanyalar ve haberleri paylaşabiliriz.

Kayıtlı e-posta adresimi nasıl değiştirebilirim?

Siteye giriş yaptıktan sonra “Üyelik Bilgilerim” menüsünde yer alan E-Mail Adresi satırındaki Düzenle bağlantısı yardımıyla kayıtlı e-posta adresinizi değiştirebilirsiniz.

Kayıt olurken vermiş olduğum Ad, Soyadı bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Siteye giriş yaptıktan sonra “Üyelik Bilgilerim” menüsünün en altında yer alan Güncelle bağlantısına tıklayarak gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz.

Üyeliğimi iptal edebilir miyim?

Üyeliğinizi sonlandırmak için info@plakkitap.com adresine mail atabilirsiniz.

Kayıtlı şifremi nasıl güncellerim?

Siteye giriş yaptıktan sonra “Üyelik Bilgilerim” menüsünde yer alan Şifre satırındaki Düzenle bağlantısı yardımıyla yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Üye şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Üye girişi alanında bulunan Şifremi Unuttum bağlantısına tıklayarak yeni şifre talep edebilirsiniz. Yeni şifre talebiniz sonrasında, sitemizde kayıtlı e-posta adresinize bir aktivasyon kodu içeren bir bağlantı göndereceğiz. E-posta ile gönderdiğimiz bu bağlantıya tıklayarak açılan sayfadan yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Yeni teslimat adresi nereden ekleyebilirim?

Siteye giriş yaptıktan sonra “Adreslerim” menüsüne tıklayarak açılan sayfadan Yeni Adres bağlantısı yardımıyla yeni teslimat adresi ekleyebilirsiniz.

Kayıtlı teslimat adresimi nereden güncelleyebilirim/silebilirim?

Siteye giriş yaptıktan sonra “Adreslerim” menüsüne tıklayarak açılan sayfada bulunan ilgili adrese ait “Güncelle” ve “Sil” butonları yardımıyla teslimat adresinizi güncelleyebilir ya da silebilirsiniz.

 

Üyelik Sözleşmesi

 1. İşbu Üyelik Sözleşmesi www.plakkitap.com web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.
 2. www.plakkitap.com, Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.
 3. www.plakkitap.com web sitesi kişiseldir, devredilemez ya da satılamaz.
 4. Üye kendisinin belirleyeceği bir "şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. www.plakkitap.com üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. www.plakkitap.com, müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. www.plakkitap.com, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. "Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir.Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.
 5. Üye, www.plakkkitap.com'a verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla www.plakkitap.com’un kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.
 6. Üye, www.plakkitap.com’a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, www.plakkitap.com’un tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erdirebileceğini kabul eder.
 7. Üye, tüm hakları www.plakkitap.com'a ait olan ve www.plakkitap.com üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.
 8. www.plakkitap.com herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. www.plakkitap.com'un sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı www.plakkitap.com üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.
 • www.plakkitap.com kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir.
 • www.plakkitap.com kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.
 • www.plakkitap.com satışları üretici firmaların stokları ile sınırlıdır. www.plakkitap.com stoğu bulunmayan ürünlerin teslimatını yapmayabilir, siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşterinin hesabına iade edebilir.
 1. Ürünlerin web sitesinde satışa sunulması, söz konusu ürünlerin mutlaka www.plakkitap.com stoklarında bulunduğu anlamına gelmez.
 • Üyelerin ürettiği ve yayınlamak üzere kendi iradesiyle sisteme yüklediği bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserler izinsiz kullanılamaz.
 • www.plakkitap.com'da satışa sunulan ürünlerin fiyat ve ürün özellik bilgilerini değiştirme yetkisi münhasıran www.plakkitap.com'a aittir. Fiyat ve ürün özellik bilgilerinde hata olduğu takdirde münhasır seçme yetkisi kendisinde olmak şartıyla www.plakkitap.com hatayı düzelterek ürün teslimatı yapabilir veya siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşteri hesabına iade edebilir.
 • www.plakkitap.com, üyenin başka web sitelerine geçişini sağlayabilir. Bu takdirde üyenin geçiş yapacağı sitelerin içeriğinden www.plakkitap.com sorumlu değildir.
 • www.plakkitap.com ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu sözleşmenin uygulanmasında değişiklik yapabileceği gibi, mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir. www.plakkitap.com üyelik gerektirmeyen servisleri zaman içerisinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürebilir, ilave servisler açabilir, bazı servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir veya ücretli hale dönüştürebilir.
 • Üye bu sözleşmeden doğabilecek ihtilaflarda www.plakkitap.com defter kayıtlarıyla, mikrofilm, mikrofiş ve bilgisayar kayıtlarının HMK 193. vd maddeleri anlamında muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul ve taahhüt eder. www.plakkitap.com kayıtlarına yönelik her türlü itiraz ile bunların usulüne uygun tutulduğu hususunda yemin teklif hakkından peşinen feragat ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
 1. Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise yürürlükteki Türk mevzuatı uygulanacaktır.
 2. İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde T.C. İstanbul Merkez Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.
 3. Üye, üye kayıt formu doldurduktan ve şifre aldıktan sonra bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.
 4. www.plakkitap.com dilediği zaman bu sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir.

 

Kapat